Przeskocz do treści

I znowu „świetna wiadomość”!!!

Poinformuj innych

 

echo

I znowu "świetna wiadomość" !!!

Przeglądając piątkowe „Radomskie Echo” (z dn. 23.03.2018 r.) przecieraliśmy oczy  ze zdumienia: znowu „świetna wiadomość” – dokładnie ta sama, o której pisano zaledwie kilka dni temu w tejże  gazecie.

Czy to deja vu?.......Jednak nie!

Ta dziwna sprawa wywołała mętlik w naszych głowach.

Wspólnie  zastanawialiśmy się:

- Czy „Echo Dnia” przeżywa kryzys i z powodu oszczędności zamieszcza stare artykuły?     ( Chyba, nie jest tak źle ).

- Może artykuł ze „świetną wiadomością” wywołał tak oszałamiające zainteresowanie, że czytelnicy wykupując cały nakład gazety, wymusili wznowienie tematu?     ( Bez przesady ).

- A może, to z powodu obawy, że nie do wszystkich dotarła „świetna wiadomość”  lub mniej inteligentni (jak widocznie sądzą) mieszkańcy naszej gminy, nie do końca ją zrozumieli?         ( No, to możliwe, ale chyba nie w tym rzecz ).

Zatem, o co chodzi?

Naraz, w naszych umysłach zrodziły się radosne podejrzenia:

- A może jest coś „na rzeczy” w tej „świetnej wiadomości”?

- Może sprawa naszego „wariantu południowego”,  tocząc się gdzieś                           w „tajemnych kuluarach” urzędniczej machiny, zaczyna zmierzać w dobrym kierunku?

- Może nasi Panowie, wiedzą o czymś, co wkrótce ujrzy światło dzienne?

To nie jest wykluczone…......przecież zdążyliśmy się już przyzwyczaić do tego,           że ani my, jako Komitet Społeczny, ani inni mieszkańcy naszej gminy                        nie zasługujemy na żadną rzeczową informację w „dziwnej” sprawie S12.

Uszczęśliwieni naszymi przemyśleniami wokół „świetnej wiadomości”, z ogromną nadzieją, ale także oczywistą nieufnością, czekamy na rozwój wydarzeń w tej sprawie.

 

18 myśli na “I znowu „świetna wiadomość”!!!

 1. Zombi Powraca

  Wielki Powrót
  " Celebryci " w swoich kręgach mają takie jakże wymowne powiedzenie:
  ......nie ważne co o tobie piszą, ważne żeby być na pierwszych stronach gazet....
  Bez komentarza.

  Odpowiedz
  1. Mumia

   Ta wiadomość chyba jest już mniej "świetna" ponieważ zniknęło pogrubienie druku do wypowiedzi p. Bulskiego.
   Baaaardzo cieeeekawe.

   Odpowiedz
 2. Bywalec

  Niestety ale radomskie Echo ma taki sam poziom wpisów jak miejska toaleta publiczna w PRL-u, odczucia po przejrzeniu tej gazety są takie jak po wizycie w takiej toalecie. Kto był ten wie.

  Odpowiedz
 3. Alonzo

  No tak, trzeba być desperatem, żeby w tej gazecinie się promować. Ale dla Echa Dnia czas żniw dopiero się zbliża, znowu "nagrody" będą rozdawać?. Szkoda że Pan redaktor Kaluga nie zadał sobie trudu poznania prawdy, może miałby szanse wyrwać się z tego brukowca.

  Odpowiedz
 4. Faraon

  Ciekawe, czy po Niedzieli Palmowej znowu ukaże się ta sama " świetna wiadomość". Już nie mogę się doczekać. Na samą myśl o kolejnym wydaniu Echa, cha, cha, cha czuję dreszczyk emocji.

  Odpowiedz
 5. GutMir

  Będzie dobrze jest dobrze prawda jest silniejsza i zawsze zwycięża E D przechodzi odnowę Zaczyna robić to co media regionalne powinny robić Głosić prawdę i podawać rzetelne informacje A nie promować się za społeczne pieniądze i ogłupiać społeczeństwo Powodzenia

  Odpowiedz
  1. Nadzieja

   GutMir myślę że wiesz, w dzisiejszych czasach to z prawdą różnie bywa. Niestety sama się nie obroni i trzeba o nią walczyć. Najgorsze jest to, że ludzie, którzy tak czynią w większości uważają się za chrześcijan. Chodzą do kościoła, przyjmują Komunię Świętą, ba stoją w pierwszym rzędzie pod ołtarzem i co z tego???????!!!!!! Ot mamy co mamy. Miejmy nadzieję, że się opamiętają w porę, naprawią szkodę i nawrócą się.

   Odpowiedz
 6. GutMir

  Judasz siedział z Chrystusem przy jedynym stole Za pieniądze kupił sobie pole i tam był jego koniec Wszyscy co robią tak jak w/w marny ich koniec ale to ich wybór

  Odpowiedz
  1. Armagedon

   GutMir - - jedyne lekarstwo :
   Światłem niech będzie mi krzyż święty,
   Nigdy wodzem smok przeklęty,
   Idż precz szatanie duchu złości,
   Nigdy mnie nie kuś do marności,
   Złe jest to co proponujesz mi,
   Sam swoją truciznę pij,
   Amen.

   Jest to modlitwa św. Pawła, którą polecam wszystkim a w szczególności urzędnikom, którzy mają realny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Niech odmawiają ją codziennie, tak jak ja to robię.

   Odpowiedz
 7. Syn tej ziemi

  ..... każdy zbierze to co siał.....
  Pszenica i Kąkol rośnie razem, do czasu żniw.

  Sprawiedliwy jest nasz Pan. ???

  Odpowiedz
 8. GutMir

  Pan Bóg stworzył człowieka dał mu rozum i żądze Ale diabeł długo nie czekaj zaraz tworzą pieniądze
  A my wszyscy mieszkańcy gminy Kowala mieszkający tu od pokoleń i ci z nas którzy wybrali tą ziemię do życia i mieszkaniach bo tu im się spodobało. Nie poddamy się

  Odpowiedz
 9. GutMir

  Chwasty też mają kolorowe ładne kwiatki a zanieczyszczają i niszczą dobrą ziemię To samo robi "nasza władza gminna " ładna czapka najlepiej z jakimś logo krawat garnitur A usta pełne obietnic kłamstw frazesów na których zarabiają Biedni ludzie są pewnie że to robia tylko dla nich Takie poświęcenie radnych i innych

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *