Przeskocz do treści

30 myśli na “Wariant preferowany po wyborach

 1. Jak lef

  Nasi parlamentarzyści tak zaciekle walczyli o nas - że wywalczyli - termin decyzji po wyborach. To robi wrażenie - wyborne....

  Odpowiedz
 2. Żeby było jasne

  Ale szczerość trzeba docenić - cokolwiek nam uczynią - zrobią to - ( cytuję ) pod parasolem Ministerstwa Infrastruktury.

  Odpowiedz
 3. Jaki słodziak

  A ja się naprawdę wzruszyłam.......pan wicedyrektor z GDDKiA wyznał, że długo analizuje wnioski, bo "być może wynikają z nich inne głębsze przemyślenia, które nie do końca zostały wyartykułowane w piśmie" ( to nie jest żart ).

  Odpowiedz
  1. Tenże dalej

   Natomiast pozostał zupełnie nieczuły wobec dobitnie wyartykułowanej przez samorządowców kwestii zawartego porozumienia i pełnej zgodności 7 samorządów dla wariantu A na odcinku Kowala - Zwoleń.
   Mówiono o tym kilka razy, bo można było odnieść wrażenie, że nie słyszy.

   Odpowiedz
 4. xyz

  Bardzo dobrze, bardzo dobrze, dostaliśmy kolejne pół roku w prezencie 🙂 a to znaczy, że wszystko się może zdarzyć, wszystko nadal w grze.

  Odpowiedz
 5. Kosztowny, komu ta ściema

  Kabaret, boki zrywać.
  Warchoły radomskie zrobiły z rządowej instytucji idiotów, ciekaw jestem bardzo jak to się skończy.

  Odpowiedz
  1. Chii

   Dwa przerośnięte posły plują rządowej instytucji i społeczeństwu w twarz, dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie.
   A wiecie co "dzban" w nowomowie znaczy :):):)

   Odpowiedz
 6. ABY DO MAJA

  I trzeba było ludzi z samorządów gonić do Warszawki tyle km żeby im takie pierdoły powiedzieć? Taki mierny teatr odegrać pt.:,ANALIZA DOKUMENTACJI TRWA"
  To też świadczy o traktowaniu ,,z buta"ludzi utrzymujących te pseudo instytucje i tych pseudo parlamentarzystów ze swojej ciężkiej pracy.
  Myślą że ludzie nie wiedzą że GDDKiA to instytucja rządowa i robi wszystko pod dyktando i wytyczne EKIPY RZĄDZĄCEJ?

  ZA BARANÓW NAS MAJĄ POUkładane RADOMSKIE decydenty.

  Odpowiedz
  1. Widz

   W teatrzyku nie było projektantów. Pan przewodniczący Kosztowniak nie zaprosił? No nic dziwnego, skoro kilka dni wczesniej dopuścili się wypuszczenia info dla ludu, że uzupełnianie dokumentacji projektowej to ŚCIEMA.

   Odpowiedz
 7. MiMi

  Jak to mówili kiedyś posłowie z PiS? - że przypomnę: "Pycha kroczy przed upadkiem"...AROGANCJA to nieślubna córka każdej władzy - każdej!

  Odpowiedz
  1. Mieszkaniec Kowali

   Tak to jest z tym nieposkromionym apetytem, nie da się zjeść ciasteczko i mieć ciasteczko, mieć władzę i mieć przekręty.
   Zostaliście złapani na gorącym uczynku - to się szybko czyśćcie bo inaczej społeczeństwo powie wyPAD, i do kogo będziecie mieli tym razem pretensje? Może czas skierować agresję do autorów zamieszania z S12 a nie do niewinnych, broniących się ludzi?

   Odpowiedz
   1. Olaala

    Z przykrością stwierdzam, że ONI oszaleli, zamiast gasić pożar to jeszcze dolewają oliwy do ognia. Tak mogą działać tylko desperaci. Jak Pan Bóg chce kogo ukarać, to mu najpierw rozum odbiera.
    Teraz to już nikt nie ma wątpliwości, jakie tam układy działają.

    Odpowiedz
 8. Blue

  Prawą ręką się żegnaj, a lewą kradnij - zdaje się, że nasza poukładana radomska "prawica" tak właśnie interpretuje ewangeliczne słowa "Niech twoja prawa ręka nie wie, co czyni lewa'. Sprytnie, ale do czasu.

  Odpowiedz
 9. Dzisiaj My, jutro Ty

  Himalaje hipokryzji i morze wzgardy - to radomska scena polityczna właśnie pokazała swoim wyborcom.

  Odpowiedz
 10. Jak ONI się kochają

  Ależ wymiana cułości między Jędrusiem a Końradkiem, wznieśli się ponad programami w TVN i TVP, i to wszystko dla dobra nas, nasze bohatery, nasze radomskie dobro.
  Dla ciekawych tych amorów (ok.10:20)
  Mniam, mniam.

  Odpowiedz
 11. miejscowa

  "Konsultacje społeczne" - co one czyli opinie zwykłych ludzi znaczą dla poszczególnych osób czy instytucji, to się okaże. I będzie jasne jak słońce o co chodzi.

  Odpowiedz
  1. Kwas

   Jakie konsultacje społeczne.....Dostali ponad 3 tys. ankiet przeciwko wariantowi B i porozumienie 7 samorządów za wariantem A. No i co? Decyzja po wyborach - pokazali, że liczy się tylko UKŁAD. No i jeszcze to, że się boją.

   Odpowiedz
 12. abc

  Jedni noszą łańcuchy i tatuaże, a drudzy białe kołnierzyki i aktówki. To chyba jedyna między nimi różnica.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *