Przeskocz do treści

Na co czeka GDDKiA ?

Poinformuj innych

Ślepa droga
S-12 droga do ..............?

Przypominamy  - w GDDKiA poinformowano nas, że termin posiedzenia KOPI, na którym wskazany zostanie wariant preferowany jest trudny do ustalenia ze względu na konieczność uzupełnienia dokumentacji. Z tego też powodu planowane jest poprzedzające go posiedzenie ZOPI 2.

Tymczasem dzisiaj w rozmowie telefonicznej z przedstawicielem firmy projektowej Schuessler – Plan uzyskaliśmy informację, że autorzy projektu drogi S12 uznają dokumentację za kompletną i obecnie nie są już prowadzone prace w zakresie jej uzupełniania, poprawiania czy wprowadzania zmian. Usłyszeliśmy, że okres czasu między posiedzeniami ZOPI i KOPI jest przedłużany z przyczyn im nieznanych.

Na co więc tak naprawdę czeka GDDKiA???

15 myśli na “Na co czeka GDDKiA ?

 1. Grażyna

  GDDKiA czeka na wybory. 11 maja, albo ewentualnie 2 tygodni później zwołane będzie KOPI i zgodnie z tym co sami mówili bez ogródek, za pół roku skierują wniosek do Ochrony Środowiska. A wiadomo co to oznacza. Czekaj tatka latka, układ ma się dobrze.

  Odpowiedz
 2. TUiTERAZ

  No właśnie na co czeka ta GDDKiA ???-przecież politycy nie ingerują w proces projektowania i budowy dróg jak to nam ściemniają ci hipokryci na spotkaniach przedwyborczych.Jacy oni są wtedy prawi,sprawiedliwi,wierzący i praktykujący.
  Kpiny ze społeczeństwa!
  Myślą że do grobów będą te bogactwa wciągać.???
  Przed śmiercią staną im te przekręty i krzywda ludzi przed oczami - czas szybko biegnie....

  Odpowiedz
  1. swój chłop

   Media same wiedzą, że trzeba tu zaglądać, czasem całe wpisy "powielają". Tylko czy jeszcze ktoś nie wie, że tego tematu nie należy ruszać?. Wygląda na to, że wszyscy wiedzą, że trzeba ten temat omijać szerokim łukiem.

   Odpowiedz
  2. xyz

   Radomskie tak zwane "media" działają tak: Pan daje sygnał szczekać, to szczekają, teraz mają komendę - waruj i słowo S12 - nigdzie do wyborów nie padnie. Chyba, że...

   Odpowiedz
 3. miejscowa

  Wszystko co dotyczy drogi s 12 w naszym regionie jest rzeczywiście bardzo dziwne. Dużo kręcenia, okładania na później, mydlenia ludziom oczu. Dlaczego? Nie można inaczej? Po co te nerwy? Brak słów.

  Odpowiedz
 4. TUiTERAZ

  Radomskie media to farsa.
  Zapraszają gościa,zadają mu pytania które dostaną od niego do łapy.Czyli 0 niewygodnych pytań.Tak przekazuje się tylko takie info co jest poprawne politycznie i kształtuje opinię publiczną.
  Komuna jak trza!!!!!

  Odpowiedz
 5. Ale

  Szkoda tylko, że pan redaktor z Echa nie zapytał pani rzecznik GDDKiA, czy te dodatkowe analizy zostaną ukończone przed 10 maja. To niezwykle ważna informacja.

  Odpowiedz
 6. Jeszcze chwile poczekajmy

  Barometr w górę, ciśnienie rośnie, wszystko w rękach PiS, mają wszystkie instrumenty aby wyjść z tej patowej sytuacji z "twarzą", bo jak do tej pory, parę ważnych osób po prostu świadomie zakpiło sobie ze swoich wyborców, ale tak naprawdę to przecież sobie zrobili z gęby cholewę.

  Odpowiedz
 7. Wyborca

  Skoro o cholewach mowa......
  Pan minister Adamczyk wygłosił ostatnio piekne słowa o budowaniu obwodnic, by ochronić ludzi przed trującym smogiem, hałasem itd.
  Tymczaem S12 chcą bez skrupułów puścić przez środek wsi i gminy Kowala, pomimo łatwej możliwości ominięcia jej.
  W sprawie S12 będą czyny czy cholewa?

  Odpowiedz
 8. Zobaczymy

  Władza przed wyborami znów wsłuchuje się w głos ludu.
  Czy usłyszy głos kilku tysięcy ludzi zawarty w ankietach, poparty wspólnym stanowiskiem 3 samorządów?
  A może GDDKiA to kolejna instytucja państwowa, która ma służyć nie społeczeństwu a politykom?
  Przekonamy sie wkrótce. Mam nadzieję - przed wyborami.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *