Przeskocz do treści

Regulamin korzystania z bloga

Poinformuj innych

Blog ten jest serwisem informacyjnym Komitetu Społecznego Kowala S-12. Celem jego funkcjonowania jest rozpowszechnianie oraz udostępnianie informacji na temat planowanego przebiegu obwodnicy Radomia drogi S-12 na terenie gminy Kowala, ewentualnie innych kwestii ważnych dla rozwoju całej gminy. Autorzy portalu dokładają wszelkich starań aby prezentowane treści były rzetelne i aktualne. Wszyscy mogą korzystać z bloga dobrowolnie i  bezpłatnie na własną odpowiedzialność. Komitet Społeczny Kowala S-12 nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe z korzystania z niniejszego bloga. Treści zawarte w  blogu kowala-s12.pl wynikają z osobistej wiedzy i poglądów autorów, stanowią ich własność intelektualną i nie mogą być powielane bez ich zgody poza serwisem.

Czytelnicy bloga mogą i są zachęcani do włączania się do merytorycznej dyskusji przez komentowanie wpisów bloga, jednak autorzy bloga nie mają na celu tworzenia areny politycznych batalii przed wyborami samorządowymi. Sprawa budowy drogi ekspresowej o  parametrach autostrady przez środek gminy zdeterminuje jej funkcjonowanie, a więc i  znacząco wpłynie na życie mieszkańców przez następne dziesięciolecia, dlatego nie wypada zakłócać porządku wpisami mającymi na celu doraźne interesy polityczne.

Za komentarze pod artykułami odpowiadają ich autorzy, niemniej administrator zastrzega sobie możliwość usuwania następujących komentarzy:

- Wpisy wulgarne, obsceniczne i obraźliwe,
- Wpisy zachęcające do nienawiści rasowej, religijnej itp.,
- Wpisy propagujące przemoc,
- Wpisy wzywające do popełnienia przestępstw,
- Wpisy zawierające reklamy, treści komercyjne i odnośniki do takich treści,
- Wpisy rażąco kaleczące język polski.
- Wpisy sprzeczne z obowiązującym prawem,
- Wpisy nie związane z tematyką tu poruszaną

Komitet Społeczny Kowala S-12 jest organem apolitycznym i nie czerpie żadnych korzyści gospodarczych ze swojej działalności i funkcjonowania tego bloga. Kieruje nami troska o  rozwój gminy oparty na wspólnym jej budowaniu, a nie szukanie partykularnych interesów.

Komitet zastrzega możliwość powstania przerw technicznych w funkcjonowaniu bloga wynikających z prac konserwacyjnych i przyczyn losowych.