Przeskocz do treści

45 myśli na “KOPI w sierpniu

 1. mocher

  No to wygląda na to, że żadnego województwa radomskiego nie będzie. Inaczej KOPI by przesunęli na kolejne "powyborach" na grudzień. Może to i dobrze, bo aż strach pomyśleć co by się kradło. Oj, ... działo.

  Odpowiedz
  1. skóra

   Ależ wnioski, z tym KOPI było takie opóźnienie, że już nie dało się dłużej czekać, a reorganizacja urzędów po wyborach to byłoby kolejnych kilka miesięcy opóźnienia.

   Już tu ktoś komentował, że nie będzie żadnego radomskiego lotniska, a po kolei rozstrzygane są kolejne przetargi, więc spokojnie, województwo będzie (może nie będzie się nazywać radomskie, a dalej mazowieckie i ze stolicami w Radomiu oraz Płocku). Poza tym mieszkać na peryferiach województwa mazowieckiego i widzieć rosnące różnice w rozwoju względem centrum województwa, a jednocześnie być przeciwko podziale województwa to już trzeba być całkowitym ignorantem, szczególnie jak się widzi co się dzieje kilkanaście kilometrów dalej w woj. świętokrzyskim.

   Odpowiedz
 2. Rezydent

  Szczytem hipokryzji jest stwierdzenie że budowa radomskiego lotniska jest podyktowane potrzebą rynku. Niestety budowa ta jest podyktowana potrzebą polityczną i na zamówienie polityczne.
  Skóra, wybudować lotnisko i hucznie je otworzyć to jedno ale powiedz jakie zapotrzebowanie będzie na loty z Radomia, za ile lat zacznie przynosić zysk i przez ile lat radomianie będą dokładać do tego politycznego tworu.
  Lotnisko Szopena lata teraz na pół gwizdka a druga fala pandemii koronawirusa ZAPLANOWANA jest na jesień.
  No i kto i kiedy rozliczy niedawno zburzony nowowybudowany terminal za prezydentury A.Kosztowniaka ?

  Odpowiedz
 3. Rezydent

  A jeżeli chodzi dobrze rozwijające się woj. świętokrzyskie - to po prostu nie ma tam takich osób/decydentów jak u nas którzy chcą się wzbogadzić cwaniactwem i pieniędzmi z budżetu państwa na drogi i wytyczać drogi po wszystkim znanych już działeczkach. Wspomnijcie...........

  https://www.tvn24.pl/superwizjer-w-tvn24,149,m/superwizjer-uklad-radomski-nieruchomosci-i-politycy-pis,872125.html

  https://wiadomosci.tvp.pl/39460470/rodzinny-interes-wiceprezydenta-radomia

  Odpowiedz
  1. Jasność widzę jasność

   S12 to zjawa, pojawia się i znika.
   Pojawiła się w mrocznych okolicznościach i właśnie zniknęła.......
   Wczorajsze KOPI całkowicie przemilczane przez wszystkie radomskie media.
   S12? - pierwsze słyszę 🙂

   Odpowiedz
  1. Dr Dolitte

   Uff, cale szczęście że skomunikowali Morawicę, bo nasze rodzime Krychnowice nie przerobią takiej ilości sfrustrowanych właścicieli działek, o żółtych papierach "ochronnych" nawet nie wspomnę.

   Odpowiedz
  1. Anonim

   Główni bohaterowie afery działkowej w akcji?
   Myślę, że szkoda już czasu i oczu aby na to patrzeć.
   Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że bardzo ważną drogę łączącą łódzkie z podkarpackim wybudują Kielce i dzięki Bogu, bo ani grosza więcej dla tych złodziei!

   Odpowiedz
 4. Janek

  Czy ktoś wie co rodzina Chałmi...skich robi jadąc od Kowali przed wjazdem do Rożek ?

  Naworzą teren, utwardzają ...

  Tam obok idzie nowy plan obwodnicy S12 który właśnie został "klepnięty".

  Czy ta rodzina wie coś więcej niż my wiemy ?

  Odpowiedz
    1. marcinekkowalski

     za paciorki nie zbudują. dziura w budrzecie bedzie zaraz taka, że beda ciać wszystko co się da. Drogi pójdą na pierwszy ogień. Nie dość, że S12 jest na jakiejś liście rezerwowej. Obecni mieszkańcy domów, które miałyby być wyburzone zdążą naturalnie zejść z tego łez padołu nim wbiją pierwszą łopate na budowie.

     Odpowiedz
  1. :-D :-D :-D

   Te przeprosiny to niezły badziew.
   To nie jest tylko okazana pogarda dla dziennikarza Bertolda Kittla który ukazał fakty o budowie trasy S12 przezy Gminę Kowala w reportażu,, Układ Radomski,, ale przedewszystkim mieszkańcom tej gminy a w szczególności Kowali -Kolonii których domy z tego tytułu zostały przeznaczone do wyburzenia a gmina rozwalona na dwie części.
   Wstyd TVP - i to publiczny.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *